quick step warszawa

Wiele osób ma bardzo sprecyzowane wymagania odnośnie do podłogi. Powinna być solidna, trwała, odporna na uszkodzenia, ładna, a także łatwa do układania. Jednak czy w ogóle jest możliwe połączenie wszystkich tych cech? Okazuje się, że tak. Wymienione kryteria spełniają np. panele marki Quick-Step. Warszawa to miejsce, gdzie możesz je teraz zobaczyć i kupić od ręki. Poznaj 3 powody, dla których warto to zrobić.

1. Panele Quick-Step z Warszawy szybko się montuje

Quick-Step to marka, która zasłynęła z tworzenia paneli, które montuje się szybko i bez zbędnych problemów. Zadbano o to, żeby właściwie każdy mógł samodzielnie ułożyć podłogę, a cała procedura przebiegała w krótkim czasie. Możliwe jest ich zamontowanie na dwa sposoby:

  • bez kleju i innych materiałów, czyli stosując tzw. montaż pływający – jest idealny w przypadku ogrzewania podłogowego. Wystarczy umieścić zamki w odpowiednim miejscu, a następnie wepchnąć panel, aby zamknięcie zatrzasnęło się. Z tym spokojnie poradzi sobie nawet jedna osoba,
  • na klej, mocując je do podłoża – w tym przypadku klej nakłada się na wpusty, a następnie łączy panele ze sobą. Technika ta jest trudniejsza, wymaga dużej uważności i dokładnego przycinania poszczególnych elementów. Jednak po sklejeniu podłogi nie powstają żadne szpary, przez które mógłby przedostać się piasek czy inne zabrudzenia.

Podczas produkcji paneli Quick-Step w Warszawie zastosowano różne nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają ich montaż. O szczegóły warto zapytać sprzedawcę np. w salonie VOX w galerii wnętrz Home Concept. Specjalista nie tylko zademonstruje Ci, jak łatwo łączy się poszczególne elementy, ale także wyjaśni, jak zostały zbudowane oraz przedstawi ich zalety. Dzięki temu będziesz mógł porównać dostępne rozwiązania i wybrać najlepsze z nich.

 

2. Panele Quick-Step są łatwe do utrzymania w czystości

Wiele osób unika podłóg panelowych z obawy, że materiał ich wykonania bardzo chłonie wilgoć i zanieczyszczenia. W rezultacie powierzchnia szybko staje się brudna i trudno ją doczyścić. Na szczęście nie jest tak w przypadku paneli Quick-Step. Warszawa to miejsce, gdzie możesz naocznie przekonać się, jak łatwe jest utrzymanie w czystości podłogi tej marki.

Panele zostały wykonane z kilku warstw, dzięki czemu są:

  • dźwiękochłonne, ciepłe w dotyku i miękkie, więc chodzenie po nich to prawdziwa przyjemność,
  • odporne na zanieczyszczenia, plamy i zarysowania, zatem ich pielęgnacja jest bardzo łatwa.

Wierzchnia warstwa każdego elementu np. z serii Livyn została wykonana z zastosowaniem technologii Scratch Guard i Stain Guard. Znacznie ułatwiają one zmywanie wszelkich zabrudzeń z powierzchni paneli oraz pielęgnowanie ich, aby doskonale wyglądały pomimo upływu lat i użytkowania.

 

Teraz nie trzeba obawiać się montażu paneli w wiatrołapie, spiżarni, a nawet kuchni. Wystarczy dobry mop zwilżony wodą z dodatkiem detergentu, aby szybko i bez zbędnego wysiłku pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Znacznie przyspieszy to codzienne sprzątanie domu czy mieszkania.

 

3. Podłoga Quick-Step z Warszawy jest dostępna w atrakcyjnej cenie

Uważasz, że za dobrej klasy panele, które będą łatwo się układać, a przy tym dobrze wyglądać i sprawdzać w codziennym użytkowaniu, trzeba dużo zapłacić? Nic bardziej mylnego. Podłogę Quick-Step w Warszawie, dostępną np. na stronie https://homeconcept.com.pl/warszawa/salony/drzwi-i-podlogi-vox/, można kupić w atrakcyjnej cenie. W galerii wnętrz często dostępne są promocje na wybrane rodzaje materiałów, dzięki czemu można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych na ich zakupie.

Aby nie umknęła Ci żadna korzystna oferta, warto regularnie śledzić stronę marki, a także dystrybutora, czyli VOX. W ten sposób będziesz na bieżąco z dostępnymi wariantami. W efekcie nie tylko zaoszczędzisz, ale także urządzisz swój dom lub mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami.

 

Przyjrzyj się bliżej możliwościom, jakie dają panele Quick-Step i oceń, czy to dobre rozwiązanie do Twojego domu!

Social profiles
Close