jadalnia

Rustykalne meble do jadalni, widziałeś je na całym swoim ulubionym pokazie dekoracji, Pinterest i prawie w każdym sklepie meblowym Edmonton. Przyznajemy, że teraz jest gorąco!

Dawno minęły czasy formalnej jadalni, która prawie nie jest używana i schowana w osobnym pokoju w domu. W dzisiejszych otwartych domach koncepcyjnych kuchnia jest sercem domu, a wraz z nią stół jadalny, który jest używany i używany DUŻO!

Dzisiejsze domy wymagają stołu jadalnego, który może przejść od stołu do pracy domowej do rodzinnego stołu do zebrania miejsca i wszystkiego pomiędzy, a rustykalne, trwałe drewno i wykończenie mogą znacznie przyczynić się do tego, aby ten stół był nie tylko użyteczny na co dzień, ale wyglądał dobrze robiąc tak.

Ten rustykalny i naturalny wygląd tworzy poczucie ciepła i komfortu w domu i często stanowi centralny punkt w kuchni, świetnym pokoju i całym domu.

Kiedy zaczynasz przygodę z idealnym stołem do jadalni z drewna w stylu rustykalnym, pozwól, aby punktem wyjścia było wyposażenie domu w zazdrość i nasz niesamowity wybór ręcznie wykonanych, rustykalnych stołów z drewna. Współpracujemy z kilkoma kanadyjskimi liniami meblowymi i małymi niestandardowymi producentami mebli, aby zaoferować niesamowity wybór stołów do jadalni z litego drewna , rustykalne i / lub nowoczesne opcje krzeseł oraz idealny kredens do Twojej przestrzeni. Wszystko po to, aby stworzyć piękną rustykalną jadalnię lub nowoczesny wygląd wiejskiego domu, który można zobaczyć w czasopismach.

Tamtejsze Opcje Stół jak nasz Rustic Carlisle tabeli , Benchmark tabeli lub zawsze popularne żywo krawędzi wyglądzie są wielkie możliwości, które pomogą stworzyć ten wygląd i złożyć oświadczenie z mebli w jadalni. Dodatkowo, dzięki naszemu programowi mebli na zamówienie, możemy dopasować każdy z naszych kozłów lub stołów do zbiorów do twojej przestrzeni i dopasować kolory do twojego projektu.

Oczywiście, żadna rustykalna jadalnia nie jest kompletna bez idealnego kredensu, serwera lub szafki w jadalni, aby zapewnić miejsce na wszystkie rzeczy.

Odwiedź lokalizację Home Envy już dziś i pozwól nam pokazać, jak możemy zabrać zmęczoną jadalnię do rustykalnej jadalni lub nowoczesnego stylu wiejskiego, którego szukasz.

Social profiles
Close