szafa

Urządzanie domu lub mieszkania niesie za sobą konieczność doboru mebli, stanowiących funkcjonalny element wystroju oraz dobrze wyglądający element aranżacji pomieszczeń. Wybór szafy w zestawieniu mebli nie jest najprostszym zadaniem. Szafa do przedpokoju, pokoju nastolatka, czy może sypialni powinna doskonale wpisywać się w dostępne wymiary oraz styl urządzonego wnętrza.

Szafy do niewielkich, nowoczesnych pomieszczeń

Wybór szafy do niewielkiego pomieszczenia, jak przedpokój to ogromne wyzwanie konieczności zmieszczenia zaplanowanych elementów garderoby i dodatków oraz wpasowania w dostępną przestrzeń. Rozwiązaniem są szafy przesuwne, które nie wymagają miejsca dla drzwi uchylnych. Szafy przesuwne to doskonałe rozwiązane nie tylko w pomieszczeniach małych, ale i nowoczesnych. Podkreślają one minimalizm wnętrza oraz zapewniają dużą przestrzeń przechowywania. Przy wyborze szafy przesuwnej warto zwrócić uwagę na jej wnętrze.

Szafy z drążkiem do zawieszenia ubrań są praktyczne, jednak mebel, wyposażony w drążek i półki zdecydowanie usprawni problem przechowywania. Do przedpokoju często wybierane są szafy płytkie z drążkiem wysuwanym, umieszczonym równolegle do drzwi szafy. Wysuwany drążek pozwala zaoszczędzić przestrzeń we wnętrzu szafy. Duże szafy przesuwne są zarezerwowane do wystroju sypialni. Warto dopasować ich wnętrze pod kątem potrzeb przechowywania. Wśród licznych dodatków wybrać można podświetlenie, dodatkowe półki, kosze, wieszak na spodnie lub płytką szufladę na skarpetki, apaszki lub komplety bielizny.

Szafy przesuwne – warto?

Szafy przesuwne cieszą się dobrymi opiniami zadowolonych użytkowników. Są idealnym dopełnieniem nowocześnie urządzonego wnętrza. Wysokiej jakości mebel z płyty meblowej lub litego drewna prezentują się doskonale. Warto dobrać szafę pod kolor stolarki okiennej i drzwiowej, zharmonizować jej odcień z kolorem na ścianie. Zastosowane w szafach wysokiej jakości mechanizmu przesuwnego gwarantuje komfort codziennego użytkowania oraz trwałość. Szafy z drzwiami uchylnymi sprawdzą się tam, gdzie nie ma małych dzieci, zwierząt, a dom jest wygodnym miejscem wypoczynku. Praktyczne, modne szafy posiadają pojemne półki, nowoczesne kosze metalowe na bieliznę oraz wiele, funkcjonalnych akcesoriów, które pozwolą wykorzystać każdy centymetr kwadratowy wnętrza Twojej szafy. Stylowe szafy drewniane odpowiednie są zarówno do tradycyjnie urządzanych pomieszczeń, jak i klasycznych pomieszczeń, w których dominuje prostota i funkcjonalność. Nowoczesne szafy natomiast świetnie pasują do przestrzeni minimalistycznych.

Social profiles
Close