ławy industrialne

Ławy industrialne to gustowne stoliki kawowe, utrzymane w stylistyce surowości, prostych kształtów oraz wyróżniające się widoczną, wysoką jakością wykonania. Te proste meble cechuje niezwykła funkcjonalność i trwałość, między innymi dlatego zyskały tak dużą popularność wśród miłośników modnych aranżacji wnętrz. Loftowe inspiracje są w nich widoczne jako element, tworzący wygodną całość lub jako starannie przemyślana część industrialnego wystroju, który nie bierze pod uwagę kompromisów.

Ławy, idealnie wpisujące się w wystrój loftów

Ławy industrialne, które cieszą się największą popularnością wśród nabywców posiadają proste, geometryczne kształty oraz duży blat, zapewniający komfortowy użytek w gronie najbliższych oraz gości. Jednym z najchętniej wybieranych modeli są ławy industrialne rozsuwane, posiadające metalową, czarną podstawę o prostych kształtach. Wygodne w użyciu  sprawiają, że przy większej ilości osób można szybko i łatwo zwiększyć powierzchnię blatu. Ławy te są złożone z dwóch (opcjonalnie nawet czterech) modułowych stolików, które na co dzień mogą być nałożone na siebie. Dzięki temu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Miłośnikom nietypowych form polecamy, cieszące się dużą popularnością ławy industrialne z oferty StrongTree, posiadające futurystyczne podstawy o geometrycznych, nieregularnych, a zarazem prostych kształtach. Stylowe, designerskie ławy w stylu loft to mocny element wystroju. Pięknie prezentują się modne ławy industrialne, których blat stanowią drewniane krążki, wykonane z prawdziwego pnia drzewa, natomiast podstawa wykonana jest z metalu, prezentującego się nowocześnie i lekko.

ławy industrialne

Ławy industrialne – popularne, funkcjonalne elementy wyposażenia

Popularne i często kupowane meble industrialne w stylu loft są wyrazistym elementem wnętrz, zwłaszcza dotyczy to ławy, która zajmuje nierzadko centralne miejsce pokoju dziennego. Ławy industrialne są meblami nie tylko pięknymi, ale i funkcjonalnymi. Dowodzi tego popularność modeli ław industrialnych, wyposażonych w półkę pod blatem. Stylowe ławy posiadają dodatkową powierzchnię do przechowywania drobiazgów, dzięki czemu zwiększa się ich użyteczność.

industrialna ława

Ławy, posiadające dodatkową półkę są chętnie wybierane zarówno w wersji z półką otwartą, jak i ukrytą za drewnianym lub wykonanym z płyty meblowej frontem. Ławy industrialne cechuje trwałość oraz niezawodność użytkowania, dzięki czemu wybrane produkty słyną z najwyższej jakości, która trwa nie tylko na moment po dokonaniu zakupu. Gustowne, modne ławy industrialne, spośród których można wybierać dziś, będą tak samo modne za rok i o wiele dłużej.

Social profiles
Close