Designerskie krzesło nowoczesne DOMA

Zaniem zaczniemy od przedstawienia tych niezwykłych krzeseł z kolekcji DOMA, nie możemy nie wspomnieć, że została ona zaprojektowana przez hiszpańskiego designera: Yago Sarri. Stworzył on wcześniej znakomitą kolekcję mebli CAVA i jest projektantem, który potrafi połączyć nowoczesność z wygodą i funkcjonalnością. Do tego należy jeszcze dodać fakt, że krzesła z nowych kolekcji prezentowane są na targach w Mediolanie i Poznaniu, a współpraca ze znanymi projektantami, jak wcześniej wspomniany Yago Sarri, sprawia, że nie da się obok tych krzeseł przejść obojętnie. Ba! Nie da się nie usiąść, bo zapraszają do siedzenia!

Kolekcja DOMA: estetyka i nowoczesność

Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę do krzeseł z kolekcji DOMA, jest ich nienachalna estetyka. Designerskie i nowoczesne krzesła i fotele z tej kolekcji zostały wykonane z pietyzmem i dbałością o każdy detal, więc nie wyglądają po prostu jak drewniane krzesła czy fotele. Są wyjątkowe z wielu względów. Dość już z ogromnymi i topornie wykonanymi krzesłami, które są niesamowicie ciężkie i sprawiają wrażenie przeciążenia. Kolekcję DOMA wyróżnia lekkość, delikatność niepozbawiona solidności, nienachalność w operowaniu kształtami i barwami, ale przede wszystkim sylwetka krzeseł i foteli z tej kolekcji.

Krzesła kolekcji DOMA

Każdy, kto usiądzie na krześle z kolekcji DOMA, przekona się, że jego oparcie daje niesamowity odpoczynek plecom, pozostawia siedzącego w naturalniej i wygodnej pozycji, a także sprawia, że siedzący odpręża się, czując swobodę i komfort. Bez niewygodnego kręcenia się, bo krzesła z tej kolekcji zostały stworzone w taki sposób, by spełnić wymagania nawet najbardziej wysmakowanych miłośników mebli.

Designerskie krzesło nowoczesne DOMA

Fotel DOMA

Projekty światowych designerów zbiegły się w tym właśnie meblu, czyli fotelu z kolekcji DOMA, który swoim giętym i cudownie wyprofilowanym oparciem wręcz otacza siedzącego. Dlatego też każdy, kto usiądzie na tym fotelu, czuć się będzie równie wyjątkowo i nawet przez chwilę nie pomyśli, że gdzieś już widział taki model. Otóż fotel z tej kolekcji jest niesamowicie oryginalny i takie też wrażenie zostawia na swoim użytkownikach.

Garść informacji o kolekcji DOMA

Meble z tej kolekcji wykonane zostały z litego drewna bukowego, a później poddane gięciu, co sprawiło, że osiągnęły swój oryginalny wygląd. Fotele i krzesła nowoczesne DOMA są stabilne i odpowiednio twarde, a dla tych, którzy jednak potrzebują nieco miękkości, została przygotowana opcja zamówienia krzeseł i foteli DOMA w wersji tapicerowanej. Poza tym do kolekcji DOMA został przygotowany specjalnie w tym celu odpowiedni stół, dzięki któremu kolekcja nabierze jeszcze ciekawszego charakteru.

Social profiles
Close