narożniki

Narożniki to jedne z najbardziej komfortowych i funkcjonalnych mebli z wielu względów. Odkąd pojawiły się na rynku, cały czas są tak samo modne i bardzo chętnie wybierane przez klientów. Ostatnimi czasy silnym wnętrzarskim trendem są też szezlongi, które w praktyce mogą być “przedłużeniem” sofy i wraz z nią spełniać podobne funkcje, co narożniki. To nie to samo, ale każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety. Podpowiadamy w jakich sytuacjach lepiej sprawdzi się narożnik, a w jakich sofa i szezlong.

Narożniki – idealne dla rodzin z dziećmi

Narożniki będą najlepszym rozwiązaniem w tych domach, w których są dzieci. Sofa z szezlongiem natomiast polecana jest do wnętrz, gdy w większym stopniu niż na wygodę stawiamy na design. Narożniki zapewnią naszym dzieciom większy komfort, dużą przestrzeń do zabawy i wypoczynku, a wieczorami cała rodzina będzie mogła usiąść razem, blisko siebie. Duże narożniki rodzinne, jak i te mniejsze z wieloma możliwościami personalizacji znajdziecie między innymi w ofercie marki Gala Collezione – https://www.galameble.com/narozniki/. Są to meble tapicerowane pierwszego gatunku – w tym wiele luksusowych, a marka może pochwalić się dużym gronem zadowolonych Klientów i doskonałymi opiniami. W jej ofercie również znajdziecie gustowne szezlongi, jeśli jednak jesteście zwolennikami tego rozwiązania.

Szezlong jako element podkreślający elegancję wnętrza

Szezlongi wydają nam się być bardzo stylowym rozwiązaniem, ale by sobie na nie pozwolić, potrzebujemy odpowiedniej przestrzeni. Szezlongi możemy ustawiać dowolnie, czego nie da nam narożnik. Szezlong daje nam także możliwość zabawy stylem – niekoniecznie musimy wybrać szezlong zaprojektowany dokładnie w takim samym stylu, jak nasza sofa. Możemy także poeksperymentować z kolorami obicia. A gdyby wcale nie musieć wybierać między narożnikiem a sofą i szezlongiem?

Dwa w jednym, czyli meble modułowe – alternatywa dla lubiących zmiany

Dwa, a czasem nawet trzy lub cztery w jednym, czyli czym są meble modułowe. Meble modułowe bądź innymi słowy meble systemowe, będą doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy jednego dnia wolą sofę z szezlongiem, a innego wybierają komfortowy narożnik. Sprawdź modele mebli modułowych dostępnych w ofercie marki Gala Collezione, a przekonasz się sam, jak wiele różnych kombinacji i ustawień zapewniają Ci te systemy. W przypadku niektórych systemów modułowych oferowanych przez tego producenta (np. Serena i Karato), układ niektórych z modeli można zmieniać w trakcie użytkowania, dzięki czemu możesz odmienić swój salon w każdej chwili. Takie systemy, to również szansa na posiadanie oryginalnych, spersonalizowanych mebli, których najprawdopodobniej nie znajdziesz w wielu innych miejscach, szczególnie, że możesz sam wybrać rodzaj obicia, materiał nóżek, czy kolor obszyć. Sprawdź jak przyjemne może być samodzielne projektowanie własnych mebli!

Social profiles
Close