płyty HPL

W naszym codziennym otoczeniu na każdym kroku mamy do czynienia z różnymi produktami, wymyślonymi przez człowieka na bazie składników naturalnych, które mają uczynić nasze życie łatwiejszym. Postęp jest niezbędny do tego, abyśmy mogli się nadal rozwijać. Niektóre z rzeczy w ten sposób wynalezionych potrafią być tańsze, łatwiejsze w transporcie, czy też w obróbce, od ich naturalnych pierwowzorów.

1. Płyty z papieru – twarde jak drewno

2. Wiele możliwości – dobre efekty

3. Kupujmy u najlepszych na rynku

Płyty z papieru – twarde jak drewno

Do rozwiązań, które zdecydowanie ułatwiły życie przemysłowi meblarskiemu, czy też wnętrzarskiemu, należy zaliczyć płyty hpl. Są to płyty wykonane z kilku, czy też kilkunastu warstw papieru, zaimpregowanego specjalną żywicą fenolową, pod wysokim ciśnieniem w temperaturze około stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza. Dzięki temu laminaty hpl zyskują dużą trwałość. Ich wierzchnią warstwę stanowi zaś papier dekoracyjny, pokryty różnego rodzaju wzorami i kolorami, do którego impregnacji używa się opatentowanej w 1936 roku żywicy melaminowej. Dzięki temu otrzymujemy bardzo trwały i ładny produkt, którego możemy użyć do produkcji mebli, budowy ścianek działowych, czy też do obłożenia nimi ścian w pomieszczeniach. 

Wiele możliwości – dobre efekty

Laminaty są trwałe, łatwo się je czyści a także nie stwarzają one większych problemów przy ich obróbce, czy też składowaniu. Należy przede wszystkim dbać o to, by nie uderzać w nie przedmiotami o ostrych kantach, bo możemy wówczas trwale uszkodzić laminat. Poszukując dobrych rozwiązań w dziedzinie laminatów, warto zainteresować się tym, co ma nam do zaproponowania firma Patron-Bis. Jej stronę bez trudu znajdziemy w Internecie. Obecnie ma ona w swojej ofercie ponad pięćset produktów różnego typu, dzięki którym będziemy mogli w pełni rozwinąć skrzydła podczas remontu mieszkania, czy też wykańczania nowego biura. Gustowne płyty hpl posłużą nam do wykonania podłóg, mebli, parapetów wewnętrznych, paneli ściennych, blatów roboczych, mebli, itp. Znajdziemy tutaj także płyty kompaktowe, które sprawdzą się na elewacjach zewnętrznych, balkonach, meblach ogrodowych, czy też placach zabaw dla dzieci. Wszystkie one spełniają wymagania normy EN 438, dzięki czemu możemy je stosować tam, gdzie jest taka potrzeba oraz możliwość ich zastosowania. 

Kupujmy u najlepszych na rynku

Firma Patron-Bis działa na polskim rynku od 1997 roku. Jej doświadczenie w produkcji i dystrybucji różnego rodzaju laminatów jest naprawdę duże oraz oparte na fachowej wiedzy. Oprócz typowych płyt hpl ma także w swoim portfolio płyty mineralno-akrylowe, produkowane LG Hausys – jest ich oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski. Współpraca z nimi powinna być efektywna – świadczy o tym trzy i pół tysiąca zadowolonych kontrahentów. Dużą zaletą jest także fakt, iż do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie i w pełni profesjonalnie, dzięki czemu czas realizacji jest szybki, a towar dociera na miejsce w idealnym stanie. Nabędziemy tutaj wszystko to, co właśnie podbija rynki na całym świecie, a więc zyskamy dzięki temu pewność, że nasze zadanie zrealizujemy przy użyciu najlepszych rozwiązań. Dobrze dobrane płyty hpl pozwolą nam na szybsze wykończenie pomieszczeń oraz pozwolą nam na zredukowanie kosztów, które musielibyśmy ponieść, np. na malowanie. Dzięki tym płytom także potencjalne sprzątanie pomieszczeń będzie przebiegało o wiele szybciej. To samo tyczy się mebli, blatów roboczych, czy też parapetów wewnętrznych. Warto pamiętać o rozwiązaniach, które ułatwią nam życie nie tylko w momencie montażu, ale także i potem.

Social profiles
Close