tablica

Na ścianie pomieszczeń mogą zagościć nie tylko kolorowe farby, tapety czy ozdobne obrazy. Ciekawą dekoracją są także tablice kredowe, które pełnią jednocześnie rolę ozdobną i praktyczną. Świetnie sprawdzają się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w prywatnych domach. Gdzie i w jaki sposób można je wykorzystać?

Tablica kredowa w restauracji, kawiarni i nie tylko

Tablice kredowe bardzo często wykorzystywane są jako powierzchnia reklamowa. Taka funkcja tablic wynika między innymi z faktu, że umieszczoną na nich treść można bez problemu dostosowywać do potrzeb lokalu. Informacje wypisane na tablicy kredowej są też dobrze widoczne, a sama ozdobna świetnie wpisuje się w praktycznie każdy wystrój punktu gastronomicznego. Na tablicy kredowej zamontowanej w lokalu lub przed lokalem można wypisać aktualne menu, dania dnia, informacje o aktualnych promocjach czy chociażby listę dostępnych smaków lodów. Kiedy czegoś zacznie brakować, wystarczy wytrzeć tablicę i zaktualizować ją w staromodny sposób. Tablice kredowe sprawdzają się jednak nie tylko w gastronomii, ale również w wielu innych lokalach usługowych. 

Tablica kredowa do kuchni

Kuchnia to często centrum dowodzenia każdego mieszkania. Nawet jeśli rodziny nie zbierają się w tym pomieszczeniu na wspólny posiłek, to każdego dnia wszyscy domownicy przynajmniej raz go odwiedzają, a to oznacza, że kuchnia to najlepsze miejsce na wywieszanie różnego typu “domowych ogłoszeń”. Tablice kredowe do kuchni cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ można wypisać na nich plan dnia czy zadania do wykonania, terminy wizyt u lekarza czy fryzjera oraz wiele innych rzeczy, o których wszyscy muszą pamiętać. Poza tym, tablica kredowa w kuchni może służyć również do notowania przepisów lub list zakupów. Po zauważeniu, że zapasy produktów zaczynają się kończyć, wystarczy wypisać je na tablicy, aby nie zapomnieć o ich uzupełnieniu podczas kolejnej wizyty w sklepie. 

Tablica kredowa dla dzieci

Oczywistym rozwiązaniem jest wykorzystanie kredowej tablicy w pokoju dziecka. Maluchy mogą korzystać z takiego gadżetu już od najmłodszych lat. Początkowo tablica z kredą świetnie sprawdzi się do doskonalenia zdolności manualnych dziecka, a zwłaszcza zręczności paluszków. Z czasem tablica przyda się nie tylko do rysowania, ale również do pisania, liczenia czy ogólnie pojętej nauki. Dziecko może korzystać z tablicy we własnym pokoju, ale ma też możliwość wyniesienia jej na przykład na balkon, na taras czy do ogrodu. Wtedy pyląca się kreda nie będzie stanowiła już żadnego problemu. 

Social profiles
Close