akcesoria do łazienki

Stal nierdzewna to materiał, który doskonale spisuje się we wnętrzach o dużej wilgotności powietrza. Takim pomieszczeniem jest niewątpliwie łazienka. To tutaj panuje podwyższony poziom wilgoci w powietrzu, a także często utrzymuje się wyższa temperatura. Ponadto akcesoria łazienkowe ze stali nierdzewnej idealnie komponują się z elementami armatury – o ile one również utrzymane są w tym samym stylu.

akcesoria do łazienki

Kosz na śmieci łazienkowy ze stali nierdzewnej
Jednym z akcesoriów łazienkowych ze stali nierdzewnej, który może znaleźć się w pomieszczeniu, jest kosz na śmieci łazienkowy. Najczęściej utrzymany jest on w stylistyce chromowanej. W przypadku wnętrz takich jak łazienka wystarczy niewielki pojemnik na odpady, który będzie można wstawić za szafkę lub w inną mniej widoczną przestrzeń.


Kosz na śmieci łazienkowy najczęściej dodatkowo wyposażony jest w przycisk, który ułatwia jego otwieranie. Wówczas, aby podnieść klapę pojemnika, wystarczy nacisnąć stopą wajchę. Dzięki temu użytkownik nie musi się schylać, aby wyrzucić śmieci. Kosz na śmieci łazienkowy ze stali nierdzewnej świetnie wkomponuje się we wnętrza utrzymane w różnym stylu – zarówno nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym.


Stojaki na papier toaletowy ze stali nierdzewnej
Kolejnym akcesorium łazienkowym ze stali nierdzewnej są stojaki na papier toaletowy. To idealna alternatywa dla montowanych do ściany uchwytów na papier. Modele wykonane ze stali nierdzewnej są wytrzymałe i odporne na wszelkiego typu uszkodzenia, wynikające np. z przypadkowego wywrócenia akcesorium.
Stojaki na papier toaletowy mogą występować pod różnymi postaciami. W zależności od modelu mogą być wykorzystywane do przechowywania papieru toaletowego, a także szczotki do WC. Ich zaletą jest to, że można je ustawić w dowolnym miejscu – nie wymagają montażu.


Producenci akcesoriów łazienkowych często wykorzystują stal nierdzewną podczas produkcji. Stojaki na papier toaletowy czy też kosz na śmieci łazienkowy to niejedyne tego typu akcesoria. Współcześnie praktycznie wszystkie elementy wyposażenia łazienki mogą być wykonane ze stali nierdzewnej.

Social profiles
Close