hotel

Prostota jest kluczem do zrozumienia, jak urządzić hotel w stylu miejskim.

Z drugiej strony wyobraźnia to słowo, które pomaga nam zrozumieć, jak urządzić hotel w stylu fusion. Styl miejski inspirowany jest słynnymi wielkimi loftami z przestronnymi, ale niezbyt kolorowymi pokojami. Przeciwnie, styl Fusion wymaga umiejętności odtworzenia idealnej mieszanki: jasne kolory mebli muszą być skompensowane jasnymi, promiennymi kolorami na ścianach. W obu przypadkach szukanie szczególnego stylu podczas umeblowania hotelu spełni konkretną intencję: szukanie oryginalności jako narzędzia zapewniania gościom wyjątkowych wrażeń. Rzeczywiście, poprzez różnicowanie i stwarzanie okazji do pobytów innych niż oferowane przez konkurentów, można wygenerować lojalność gości, lub w każdym razie pozytywna komunikacja ustna, która może zwiększyć postrzeganą wartość hotelu.

W tym artykule zasugerujemy, w jaki sposób możesz urządzić hotel w stylu miejskim lub fusion, dwa style omówione w naszym ostatnim artykule na temat wyposażenia hotelu: 6 propozycji. 

JAK URZĄDZIĆ HOTEL W STYLU MIEJSKIM

Jak urządzić hotel w stylu miejskim? Sekret jest bardzo prosty. Czerp inspirację ze stylu wielkich metropolii – różnorodnych, bogatych i niezwykłych – które łączą meble z różnych epok oraz industrialną, współczesną architekturę. Pierwsza rada jest wyjątkowa.

Ten styl należy dostosować za pomocą kontrastowych mebli, takich jak vintage krzesło z wyrafinowanymi wykończeniami i nowoczesny stół. Lub łóżko o podstawowym designie i kryształowy żyrandol. Wybór należy do Ciebie, ale aby zrozumieć, jak urządzić hotel w stylu miejskim, skorzystaj z naszych porad.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE WYPOSAŻENIA W STYLU MIEJSKIM

Do mebli idealnie nadają się różne odcienie drewna, szarości, bieli i czerni . Ściany, które mogą być wyposażone w minimalne, nowoczesne regały, mogą kontrastować z meblami, ale w każdym razie muszą mieć neutralne odcienie.

asset / images / reka.jpg

Podejmując koncepcję prostoty po raz kolejny, pamiętaj o tym, jak ważne jest umieszczenie jak najmniejszej liczby mebli w sypialni , niepozornej szafy z 2 lub 4 drzwiami, być może obok dużego łóżka z poduszkami o różnych rozmiarach. Kremowy, bordowy, niebieski lub ciemnozielony to idealne kolory na koce i pościel.

Lekko zimne ustawienie, które cechuje miejski styl, można jednak uczynić bardziej przytulnym za pomocą parkietu lub dużych dywanów, które powinny mieć niezbyt żywe wzory i kolory. Do dekoracji ścian doskonałe są motywy tematyczne z ulicami lub pejzażami miejskimi, które tworzą rodzaj okna na świat dużych miast w naszym domu. 

JAK URZĄDZIĆ HOTEL W STYLU FUSION

Styl Fusion to specjalny styl umeblowania, który polega na mieszaniu różnych stylów mebli i dekoracji. Styl charakteryzuje się mieszanką stylów odpowiednich do wnętrz i na zewnątrz, np. Mieszanie bardziej nowoczesnego stylu z bardziej klasycznym, tradycyjnym stylem.

Tak więc świetnym sposobem, aby oczarować gości oryginalnymi, eleganckimi i bardzo pomysłowymi meblami jest z pewnością umeblowanie hotelu w stylu fusion, który różni się szczególnie od stylu miejskiego, o którym właśnie rozmawialiśmy.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE WYPOSAŻENIA W STYLU FUSION

Jakie są zatem wytyczne dotyczące wyposażenia hotelu w styl fusion? Punktem wyjścia jest styl łączący różne style mebli i dekoracji . Wystarczy więc podążać za własnymi upodobaniami, wybrać kolor, okres historii lub określony trend kulturowy, a nawet mieszać nowoczesne dzieła z przedmiotami, które przywołują starożytne cywilizacje.

Aby zachować harmonię podczas łączenia różnych stylów wyposażenia, musisz wybrać jeden lub dwa kluczowe elementy, nie przepełniając pomieszczeń. Chociaż styl fusion obejmuje jasne kolory, ale jednocześnie tradycyjne meble, ważne jest, aby nie przesadzać z kolorem . Jeśli meble są kolorowe, najlepiej pozostaw ściany jasne i czyste, grając na małych elementach wyposażenia, takich jak obrazy, żyrandole, meble i dywaniki.

asset / images / residenze_della_citta__2.jpg

Dostosowywanie to słowo kluczowe, które charakteryzuje ten styl wraz z wyobraźnią . Kawałek starych mebli, kolorowy rzut, nowoczesny obraz, dekoracyjna fotografia i lampa w orientalnym stylu. Baw się więc kolorami, a także łóżkiem – które może być wysokie i wykonane z kutego żelaza lub w niskim japońskim stylu – z poduszkami o różnych rozmiarach, aby łóżko pasowało do krzesła w pokoju. Skorzystaj również z opcji używania kolorowej pościeli z oryginalnymi, nowatorskimi nadrukami.

WNIOSKI

Wybór umeblowania hotelu w stylu miejskim lub w stylu fusion jest kwestią gustu , znajomości gości i lokalizacji hotelu.

Niezależnie od Twojej decyzji ważne jest, aby nie przesadzić i zachować dobry gust urządzania. 

Social profiles
Close