lodówka retro

Za zakupem nowej lodówki przemawia nie tylko większy komfort związany z używaniem, ale również oszczędność. Nie jest tajemnicą, że nowoczesne sprzęty AGD produkowane są w bardziej energooszczędnych klasach wydajności. Tym samym korzystanie z takiego sprzętu przełoży się na niższe rachunki za prąd.

  1. Dlaczego nie warto oszczędzać na zakupie lodówki?
  2. Czy warto kupić lodówkę z kostkarką?
  3. Eleganckie lodówki dla wymagających klientów

Co jednak mają zrobić osoby, którym nie podoba się design nowoczesnych lodówek? Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie modelu retro, który nawiązuje do tradycyjnych lodówek, a jednocześnie został wyprodukowany z zastosowaniem najnowszych rozwiązań.

Dlaczego nie warto oszczędzać na zakupie lodówki?

Kupując lodówkę, należy pamiętać, że jest to urządzenie, które powinno posłużyć przynajmniej przez kilka-kilkanaście najbliższych lat. Wybierając więc model z niższej półki, trzeba się liczyć z ryzykiem, że już po kilkunastu miesiącach może przestać prawidłowo działać. Szkoda więc tracić czas i pieniądze na takie zakupy, skoro kupując sprzęt znanego producenta, można zyskać gwarancję niezawodności. Dodatkowo markowe rozwiązania charakteryzują się zazwyczaj dodatkowymi funkcjami oraz lepszym designem. Najlepszym przykładem jest lodówka retro, która dostępna jest w czarnym kolorze. Dzięki temu pasuje nawet do najbardziej eleganckich mieszkań i domów, a oprócz praktycznej funkcji stanowi również oryginalną ozdobę kuchni.

lodówka retro

Czy warto kupić lodówkę z kostkarką?

Wspomniany model wyposażony jest specjalne rozwiązania, które zwiększają komfort użytkowania. Jednym z nich jest dozownik do wody, który ułatwi szybkie napełnienie szklanki. To jednak nie wszystko, gdyż lodówka z kostkarką pozwoli domownikom nawet w najbardziej upalne dni cieszyć się schłodzoną wodą. Urządzenie posiada klasę wydajności na poziomie A+, a jego wymiary to 91,2 x 178 x 71,6 centymetrów. Dzięki specjalnemu rozwiązaniu no Frost Premium, udało się obniżyć stopień wilgotności w zamrażalniku, co eliminuje problem z gromadzeniem się lodu. Lodówka posiada wyświetlacz elektroniczny, dzięki czemu w każdym momencie można sprawdzić stan urządzenia.

Eleganckie lodówki dla wymagających klientów

Elegancka i minimalistyczna konstrukcja w połączeniu z licznymi udogodnieniami (w postaci między innymi wspomnianej kostkarki) sprawiają, że lodówki tego producenta spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz koloru czarnego można wybrać również biały, srebrny oraz czerwony. Każdy z nich świetnie pasuje do tego modelu.

Social profiles
Close