fotele

Współczesny sektor wystroju wnętrz dostarcza szeregu nowoczesnych, a jednocześnie opartych na wcześniejszych stylach, rozwiązań. Praktyczność i funkcjonalność łączy się z estetyką i precyzyjnym wykonaniem. To pozwala na aranżację różnego typu przestrzeni. Poprzez tak szeroki wybór produktów, możliwe jest stworzenie bardzo oryginalnych pomieszczeń, które zachwycać będą nie tylko odpowiednim rozplanowaniem ułożenia poszczególnych elementów, ale również samym efektem wizualnym, uzyskanym w ten sposób.

Eleganckie fotele PRL

Chociaż na temat czasów PRL-u powstała duża liczba filmów, także żartów, ciężko nie docenić rozwiązań meblarskich, jakie wykorzystywano w tamtym czasie. Styl PRL-owski, np. fotel PRL to funkcjonalne, praktyczne rozwiązania, które jednocześnie zaskakują swoją wygodną. Dlatego projektanci chętnie nawiązują do tego okresu, który stał się ikoną samą w sobie. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest wykorzystanie nowoczesnych elementów i sposobów produkcji fotelów. Z jednej strony wpływ okresu PRL-u jest bardzo widoczny, z drugiej natomiast produkty tego typu łączą w sobie styl klasyczny z nowoczesnym designem, dlatego tak świetnie komponują się ze współczesną architekturą. Doskonale pasują do minimalistycznych, jasnych przestrzeni, opartych na przeszklonych ścianach, chłodnej kolorystyce i elementach stalowych. Również klasyczne przestrzenie mieszkalne, salony z elementami naturalnymi, takimi jak parkiety i ciemna kolorystyka zyskają dodatkowego stylu poprzez designerskie fotele

Szeroki wybór designerskich foteli

Obok prostych form, współczesny design wprowadza także bardziej finezyjne formy, jeśli chodzi o produkcję mebli. Bardzo popularne są miękkie, owalne kształty, które stanowią doskonały kontrast dla linii prostych pozostałej zabudowy meblarskiej. Z powodzeniem mogą służyć do urządzenia kącika czytelniczego, czy strefy relaksacyjnej, tym bardziej, iż dostępne są także produkty z podnóżkami, które pozwalają na przysłowiowe wyprostowanie nóg po ciężkim dniu w pracy. Ciekawie prezentują się także modele o wysokim oparciach, które pasować będą w szczególności pod ścianą, zapewniając jednocześnie odpowiednią pozycję podczas oglądania telewizji.

Stylowe fotele VIP

Produkty tego typu doskonale pasować będą zarówno do przestrzeni biurowych, jak również eleganckich, surowych wnętrz mieszkalnych. Ich ciemna kolorystyka oraz tapicerka wykonana ze skóry są bardzo ikoniczne. Doskonale pasują do biurka, są dodatkowo wygodne oraz funkcjonalne. Odpowiedni proces produkcji przekłada się na ich wytrzymałość.

Social profiles
Close