tarcica dębowa sucha

Znalezienie dobrego dostawcy tarcicy liściastej ma ogromne znaczenie dla firm zajmujących się produkcją schodów, mebli, zabawek oraz artykułów dekoracyjnych.

  1. Doświadczony dostawca tarcicy liściastej
  2. Jakie drewno dla meblarstwa?
  3. Najważniejsze zalety tarcicy dębowej

Sprawdź, gdzie zamawiać tego typu materiały, aby uniknąć wysokich cen i zapewnić sobie terminowe dostawcy.

Doświadczony dostawca tarcicy liściastej

Niezależnie od tego, czy interesuje cię tarcica dębowa, czy też gatunki typu jesion lub olcha, wszystkie materiały możesz zamówić u dostawcy, który działa w branży od ponad 25 lat. Firma przeprowadza kompleksowy proces obróbki tarcicy (przetarcie, suszenie), a wszystkie prace wykonywane są zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami. Dzięki wprowadzeniu redukcji pro klienckiej klienci mogą uzyskać większą masę niż przy zamówieniach składanych u konkurencyjnych dostawców. Dodatkowo cały asortyment objęty jest certyfikatem FSC 100%, który daje klientom pewność, że wykorzystywane drewno pochodzi z certyfikowanych upraw.

Jakie drewno dla meblarstwa?

Wybór odpowiedniego drewna do stosowania w meblarstwie nie jest wbrew pozorom łatwym zadaniem. Trzeba nie tylko wybrać dobry materiał, ale również drewno, które sprawdzi się do przewidzianych prac. Do wyrobów meblarskich polecane są między innymi tarcica jaworowa, tarcica bukowa, tarcica dębowa sucha oraz tarcica brzozowa. Na stronie dostawcy znajdziesz szczegółowe informacje związane z grubością, klasą oraz wilgotnością każdego z oferowanych materiałów. Możesz też zapoznać się z popularnymi zastosowaniami każdego materiału. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą, a udzieli ci niezbędnego wsparcia. Wystarczy, że zostawisz w formularzu swój numer telefonu, a skontaktuje się z tobą przedstawiciel firmy, który przedstawi wycenę oraz najbliższy możliwy termin dostawy.

tarcica dębowa sucha

Najważniejsze zalety tarcicy dębowej

Wielu klientów zamawiających tu drewno dla meblarstwa regularnie ponawia swoje zamówienia, gdyż jakość materiałów zawsze jest na wysokim poziomie. Na tle wszystkich dostępnych rozwiązań wyróżnia się tarcica suszona z drewna dębowego, która ma bardzo dobrą strukturę, jednolity kolor i odpowiednią twardość. Zanim drewno trafi do suszenia, poddawane jest sezonowaniu, co ułatwia późniejszą obróbkę. Tego typu tarcica dębowa dostępna jest w klasach od I do III i możesz ją zamówić w wielu popularnych grubościach (między innymi 26, 32 oraz 50). Wilgotność tarcicy wynosi od 8 do 12%.

Social profiles
Close