płytki imitujące drewno

Płytki ze sztucznego drewna to płytki porcelanowe lub ceramiczne zaprojektowane tak, aby naśladować piękno i fakturę autentycznego drewna. Twoja kuchnia lub łazienka może teraz sprawiać wrażenie wizualnie realistycznego ciepła drewnianej podłogi, ale z dodatkową funkcją – nie będzie wymagać tak wielkiej konserwacji, jak to ma miejsce w przypadku prawdziwego drewna. Decydując się na instalację płytek imitujących drewno – czy to w kuchni, łazience, salonie czy dowolnej części domu – musisz sprawdzić outlet płytek Częstochowa, co wiąże się z wieloma korzyściami.

Korzyść #1 Dopasowanie do indywidualnego gustu

Spójrz na ofertę Ceramika Outlet, a szybko przekonasz się, że płytki drewnopodobne to nie tylko praktyczna opcja, ale także mnóstwo miejsca na kreatywność i wyobraźnię. Korzystając z płytek o różnej wielkości, możesz tworzyć unikalne:

  • układy,
  • wzory,
  • projekty.

Tak naprawdę nie ma sztywnych zasad używania tych płytek, możesz nawet dodać imitację drewna na ściany – nie trzymając się jedynie powierzchni podłogi. To pozwoli Ci uzyskać ponadczasowo naturalny wygląd.

Korzyść #2 Niezrównana trwałość i bezawaryjność

Płytki drewnopodobne zapewniają zdecydowanie większą trwałość w porównaniu z klasycznym drewnem. Owszem, autentyczne drewno niewątpliwie dodaje piękna i ciepła każdemu domowi, jednak na dłuższą metę jest dość podatny na odpryski i zarysowania z powodu nieuniknionego zużycia podczas codziennego ruchu pieszego lub sporadycznego przestawiania mebli.

Z drugiej strony imitacja drewna jest bardziej odporna na zarysowania niż jej prawdziwy odpowiednik. W ten sposób możesz cieszyć się zupełnie bezawaryjną podłogą przez dziesięciolecia, a może nawet przez całe życie.

Korzyść #3 Wsparcie optymalnej temperatury

Płytki faktycznie pomagają w chłodzeniu i ogrzewaniu domu, a opcje drewnopodobne nie są tutaj wyjątkiem. Chociaż ich na pierwszy rzut oka naprawdę ciepły wygląd może mylić, płytki te są chłodne w dotyku, dzięki czemu w bardzo upalne dni możesz cieszyć się chodzeniem boso po tej powierzchni.

Natomiast, jeśli chodzi o chłodniejsze pory roku – istnieje możliwość zainstalowania ogrzewania promiennikowego pod płytkami. Możesz również zrobić to w swojej łazience, aby poczuć się jak w spa, w którym możesz cieszyć się ciepłem już po wyjściu z prysznica. Zatem bez względu na sezon roku – płytki drewnopodobne mogą być Twoim wsparciem w poszukiwaniu idealnych warunków mieszkalnych.

Social profiles
Close